درخواست های کیم کارداشیان از جک دورسی جواب داد؟ ، احتمال اضافه شدن گزینه ویرایش به توییتر پررنگ تر از همواره

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، جک دورسی به کاربران توییتر وعده داد که به زودی از گزینه ویرایش استفاده خواهد نمود. گزینه ای که می تواند نحوه استفاده از توییتر را تغییر می دهد.

درخواست های کیم کارداشیان از جک دورسی جواب داد؟ ، احتمال اضافه شدن گزینه ویرایش به توییتر پررنگ تر از همواره

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب مدیر عامل توییتر، در جریان یک سمینار درهند گفت که پلت فرم رسانه های اجتماعی خود را آماده رونمایی از ایده گزینه ای نو خواهد نمود.

این اولین بار از سال 2016 است که دورسی در مورد ایده یک دکمه ویرایش در توییتر شرح داده است،این گزینه از مدت ها پیش از سوی کاربران این شبکه های اجتماعی درخواست شده است.

جالب است بدانید در ماه ژوئن، کیم کارداشیان در جشن تولد همسرش از جک دورسی درخواست نموده بودند که گزینه ویرایش را برای او و دیگر کاربران توییتر فعال کند.

به نظر می رسد جک دورسی درخواستهای کاربران را برای اضافه کردن دکمه ویرایش شنیده است، اما به نظر می رسید او هنوز نگرانی هایی در مورد این گزینه دارد.

توییتر در سخنرانی خود گفت: توییتر برای مدت کوتاهی این ویژگی نو را به پلتفرم خود می افزاید اما هنوز در مورد نحوه استفاده از آن تردیدهایی دارد.

دورسی گفت: ما نمی توانیم این گزینه را به امان خدا رها کنیم. شما باید به موارد مورد استفاده برای دکمه ویرایش توجه کنید.

بسیاری از افرادی که در توییتر در پی گزینه ویرایش هستند، در پی یک راهکار ساده برای حل اشتباهات خود هستند. اما ابراز نگرانی دورسی در مورد سوء استفاده هایی مثل تغییر توییت های قدیمی و بازتوییت های گسترده بعضی پست های مخرب است.

دورتسی گفت: در نهایت، ما باید مطمئن شویم که یک مشکل واقعی را حل می کنیم و یک مورد کاربردی را که مردم به عنوان اصطکاک درون سرویس می بینند حل می کنیم. نه این که مشکلاتی نو را اضافه کنیم.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 آذر 1401 بروزرسانی: 30 آذر 1401 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 2179

به "درخواست های کیم کارداشیان از جک دورسی جواب داد؟ ، احتمال اضافه شدن گزینه ویرایش به توییتر پررنگ تر از همواره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست های کیم کارداشیان از جک دورسی جواب داد؟ ، احتمال اضافه شدن گزینه ویرایش به توییتر پررنگ تر از همواره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید