دومین بلایی که اتلتیکو سر لیورپول و انگلیس آورد!

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، برخی محققان معتقدند برگزاری دیدار لیورپول مقابل اتلتیکو در شیوع ویروس کرونا نقش داشته است.

دومین بلایی که اتلتیکو سر لیورپول و انگلیس آورد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دیدار لیورپول مقابل اتلتیکومادرید آخرین دیدار مهمی بود که پیش از تعطیلی موقت لیگ قهرمانان در اروپا برگزار گشت و سفر هواداران اسپانیایی به انگلیس از نظر برخی نقش مهمی در انتقال ویروس به این کشور داشته است، زیرا اسپانیا در آن مقطع ار مراکز مهم شیوع کرونا در اروپا بود. در نهایت تیم دیگو سیمئونه با نتیجه 2-3 لیورپول را شکست داد و 3 هزار هوادار این تیم صعود به مرحله بعد را در آنفلید جشن گرفتند.

آنجلا مک لین مشاور ارشد دانشگاه در این رابطه گفت: من فکر می کنم در آینده و وقتی همه تحقیقات انجام شد، دیدن اینکه چه ارتباطی بین ویروس های موجود در لیورپول و ویروس های اسپانیا وجود دارد بسیار جالب خواهد بود. طرح این فرضیه مطمئنا جالب است.

ریشی سوناک رئیس دانشگاه در سخنانی در همان جلسه گفت که دولت در طول این بحران تصمیم هایی درست در زمان مناسب گرفته است.

این اظهارات در شرایطی صورت می گیرد که شهردار مادرید تصمیم به برگزاری بازی را اشتباه خواند. خوزه لوئیس مارتینز آلمودیا به رادیویی اسپانیایی گفت: این منطقی نبود که 3 هزار هوادار اتلتیکومادرید در آن زمان مقطع آنفیلد سفر کنند. وقتی به عقب نگاه می کنیم درمی یابیم این کار اشتباه بود. من فکر می کنم باید در آن زمان بیشتر احتیاط می کردیم. البته از روز قبل از بازی شورای مادرید اقدامات مهمی را در مورد کاهش تجمع های گسترده مردم اتخاذ کرده بود.

در اوایل ماه نیز یورگن کلوپ سرمربی لیورپول مخالفت خود را ابراز کرده و گفت: صبح دوشنبه من با مرور اخبار مربوط به مادرید بیدار شده و شنیدم که آنها مدارس و دانشگاه ها را از روز چهارشنبه تعطیل می کنند، بنابراین طی شدن فرایند آماده سازی برای آن بازی واقعا عجیب است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 977

به "دومین بلایی که اتلتیکو سر لیورپول و انگلیس آورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین بلایی که اتلتیکو سر لیورپول و انگلیس آورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید