فتنه 88 نتیجه نقشه های شوم استکبار جهانی بود

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، خبرنگاران/کردستان امام آدینه مریوان فتنه سال 88 را نتیجه نقشه های شوم استکبار جهانی دانست و گفت: ملت ایران با پیروی از اراده الهی و با بصیرت و هوشیاری خود تمام کوشش های استکبار جهانی را ناتمام گذاشته و پیروزی و افتخار دیگری را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

فتنه 88 نتیجه نقشه های شوم استکبار جهانی بود

ماموستا شیرزادی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تمام روزهای زندگی هر انسانی هر کدام به نوعی یک امتحان الهی برای مخلوقات بوده است. در این امتحان الهی گروهی از انسان ها با حرکت در راستا نادرست در دام فتنه افتاده و هم خود و هم دیگران را در آتشی که خود بنا نموده اند، می سوزانند. در این راستا ما باید تمام کوشش خود را به کار گیریم تا با هوشیاری کامل بتوانیم برگ برنده را در پیشگاه الهی در دست داشته باشیم.

وی اعلام کرد: انسان باید خدا، خود، کشور و ملت را فراموش نکند چراکه این فراموشی موجب می گردد تا رو به فنا و نابودی برود و دیگران نیز از آسیب او در امان نخواهند ماند.

شیرزادی ادامه داد: استکبار جهانی بارها و بارها تمام توطئه ها و نیرنگ های خود را به کار بسته تا استراحت، امنیت و آسایش ملت ایران را سلب کند، غافل از اینکه اراده خداوند همواره بر باطل پیروز خواهد شد.

وی فتنه سال 88 را نتیجه نقشه های شوم استکبار جهانی دانست و عنوان نمود: ملت ایران با پیروی از اراده الهی و با بصیرت و هوشیاری خود تمام کوشش های استکبار جهانی را ناتمام گذاشته و پیروزی و افتخار دیگری را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

وی تأکید کرد: وحدت، انسجام، همدلی و همراهی مردم ایران در خلق حماسه نهم دی ماه سال 88 مهم ترین پیغام مردم به دشمنان داخلی و خارجی نظام بود که این حماسه پس از گذشت 10 سال همچنان ماندگار و هیچ گاه فراموش نمی گردد.

امام آدینه مریوان با تأکید بر اینکه این حضور همواره در صحنه ملت ایران وظیفه مسئولان را سنگین تر می نماید،توضیح داد: مسئولان باید در قبال ایثار و فداکاری های مردم خدمتگزار آنان بوده و در این شرایط سخت مالی با تمام معنا در خدمت مردم باشند.

وی اعلام کرد: بیداری و بصیرت ملت ایران بارها استکبار جهانی و سیاستگذاران استکبار را به زانو درآورده است و این موجب شده تا سران استکبار نیز بارها به این امر اقرار نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1400 بروزرسانی: 29 بهمن 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1963

به "فتنه 88 نتیجه نقشه های شوم استکبار جهانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتنه 88 نتیجه نقشه های شوم استکبار جهانی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید