عسکری محمدیان: از تمام اهالی کشتی انتظار حمایت دارم

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، عسکری محمدیان دارنده 2 مدال نقره المپیک و یک مدال نقره کشتی آزاد دنیا، پس از انتخابش بعنوان رئیس هیأت کشتی استان مازندران با بیان این مطلب اضافه نمود: به نظرم باید تعامل خوبی بین هیأت کشتی با فدراسیون کشتی باشد و اگر این مهم تحقق پیدا نکند، سنگ روی سنگ بند نمی گردد و قطعا این موضوع خیلی مهم است.

عسکری محمدیان: از تمام اهالی کشتی انتظار حمایت دارم

وی با اشاره به همفکری و تعامل فی ما بین هیأت ها و فدراسیون کشتی توضیح داد: هیأت های کشتی دست های توانای فدراسیون هستند و وظیفه و مسئولیت سنگینی در این مورد دارند. البته هیأت های کشتی باید بتوانند با دستگاه های دولتی و نهادهای غیردولتی استان نیز یک همکاری و تعامل ویژه و خوب در جهت پیشبرد اهداف خود داشته باشند.

محمدیان در خصوص برنامه های هیأت کشتی استان مازندران گفت: باید با برنامه و تقویم فدراسیون حرکت کنیم و برحسب آن کارها را انجام دهیم. اما در کنار آن نیز می توانیم برنامه های خود از جمله برگزاری مسابقات داخلی و رویدادهای بین المللی را مدنظر داشته باشیم و پس از تأمین هزینه های مالی و جذب اسپانسر، آن را به فدراسیون کشتی ارائه دهیم و یکی از برنامه های ما برگزاری تورنمنت بین المللی جام عبداله موحد به میزبانی مازندران خواهد بود.

رئیس هیأت کشتی استان مازندران توضیح داد: باید به هیأت های شهرستان های مازندران نیز توجه ویژه داشته باشیم و قطعا با کوشش و پیشرفت آن ها، کشتی مازندران شاهد رشد خواهد بود. ما برای کشتی نونهالان برنامه داریم و امیدوارم با همکاری فدراسیون بتوانیم نسبت به آموزش مربیان پایه و همچنین ارتقای دانش فنی آن ها اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه من و تو مهم نیست و مهم ما است، گفت: مهمترین چیز برای ما این است که می خواهیم خدمت کنیم و قطعا همه برای خدمت می آیند. کشتی مازندران بسیار عظیم و وسیع است و جا برای کار کردن همه است و همه باید آستین را بالا بزنند تا کار را پیش ببریم.

محمدیان ادامه داد: تمامی کاندیداها برای من عزیز هستند، اما نتیجه کار به این صورت شد، انتخاباتی بود و تمام شد و رفت، من قبل از انتخابات و در حین انتخابات با ایشان رفیق بودم و قطعا بعد از این نیز با آن ها رفیق خواهم بود. این عزیزان باید من را کمک نمایند. کاری به مدال هایی که کسب کردم ندارم و اگر آن ها نیز انتخاب می شدند، من نیز کمک می کردم چون برای من کشتی از همه چیز مهم تر است.

وی با بیان اینکه از تمامی جامعه کشتی مازندران طلب کمک می کنم، گفت: باید به این موضوع توجه داشته باشیم که خانواده هایی که در این بحران مالی فرزندانشان را به کشتی که برای ما مقدس است، می آورند، به امیدی بچه های خود را روی تشک می فرستند که در آینده قهرمانان آسیا، جهان و المپیک باشند و باید برای ما مهم باشد که برای این نونهالان و نوجوانان آستین ها را بالا بزنیم و کار کنیم.

محمدیان با تأکید بر این موضوع که کشتی مازندران عظیم تر از اسم ها و گل سرسبد کشتی ایران است، گفت: اگر به کشتی مازندران کمک گردد به کشتی ایران و فدراسیون کمک می گردد. در کشورهای پیشرفته همه می جنگند و رایزنی می نمایند تا رأی بیاورند. در این چند ماه رایزنی برای من سخت بود و به من فشار آورد و فکر می کردم که برای مسابقات المپیک آماده می شوم. برایم سخت بود که به یک نفر بگویم که باید به من رأی بدهی و می گفتم که برای خدمت آمده ام و برنامه هایم را ببینید و اگر خواستید به من رأی بدهید.

وی در خصوص مسائل مالی و موضوع حمایت نماینده های مالی توضیح داد: در رابطه با اسپانسرنیگ مسئله ای نخواهم داشت. کشتی مازندران و در کل کشتی ایران در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد و ورزش اول کشورمان است. وقتی حسن یزدانی روی سکوی المپیک می ایستد، اشک ها روی گونه های مردم ایران و بالاخص مازندرانی ها جاری می گردد و من خواسته ام از تمامی مسئولان و نهادها و به ویژه هم استانی های خودم این است که به کشتی مازندران کمک نمایند.

رئیس هیأت کشتی مازندران در خصوص مدال آوران و پیشکسوتان کشتی استان گفت: کشتی مازندران قهرمانان، پیشکسوتان و عظیمان زیادی دارد و همه آن ها برای من عزیز و گرانقدر هستند. از تمامی ظرفیت ها استفاده می کنم تا هیأت کشتی استان حامی آن ها باشد. اصلا دوست ندارم که قهرمانان ما بگویند که مشکل مالی دارند و باید همانطور که در کشتی آقایی می نمایند از نظر مالی نیز مسئله ای نداشته باشند.

وی در خاتمه در خصوص انتصاب اعضای هیأت کشتی مازندران اعلام کرد: به احتمال فراوان اوایل هفته آینده مراسم معارفه انجام می گردد و پس از آن نایب رئیس، دبیر و دیگر اعضای هیأت را را معرفی خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1112

به "عسکری محمدیان: از تمام اهالی کشتی انتظار حمایت دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عسکری محمدیان: از تمام اهالی کشتی انتظار حمایت دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید