تور اروپا ارزان: قاسمپور: اگر بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستند چرا اینقدر در اروپا لژیونر داریم؟، تیم ملی از لحاظ تاکتیکی شرایط مناسبی ندارد

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد تیم ملی نه تنها زیبا بازی نمی کند، بلکه از تاکتیک مناسبی هم برخوردار نیست.

تور اروپا ارزان: قاسمپور: اگر بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستند چرا اینقدر در اروپا لژیونر داریم؟، تیم ملی از لحاظ تاکتیکی شرایط مناسبی ندارد

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

ابراهیم قاسمپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در واکنش به حواشی اخیر تیم ملی و اختلافات بین دراگان اسکوچیچ و مهدی طارمی، گفت: من فکر می کنم اسکوچیچ با مصاحبه ای که انجام داد تعیین شد که مربی باتجربه ای نیست! او در خصوص تاکتیک پذیر بودن بازیکنان ایرانی و مشکلاتی که آنها در این زمینه دارند صحبت کرد، ولی سؤال من این است که اگر بازیکنان تاکتیک پذیر نیستند چطور این همه در فوتبال اروپا لژیونر داریم؟! اگر قرار باشد این موضوع را به عنوان یک نکته فنی در نظر بگیریم ما هم می توانیم بگوییم که اسکوچیچ حتی در آسیا هم مربی بزرگ و شناخته شده ای نیست و هیچ کارنامه روشنی ندارد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: البته من معتقدم شأن سرمربی تیم ملی همواره باید حفظ گردد. طارمی هم نباید جواب اسکوچیچ را می داد و بهتر بود که اگر حرفی دارد آن را به فدراسیون فوتبال انتقال بدهد. با این حال باید بگویم که سر منشاء بروز این مشکل و اختلاف، خود اسکوچیچ بود و نشان داد که تجربه لازم را ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارید تیم ملی با اسکوچیچ برترین عملکرد را از لحاظ نتیجه گیری داشته است؟، گفت: من معتقدم اگر مربی ایرانی هم روی نیمکت تیم ملی بود همین نتایج را می گرفت. بسیاری از کارشناسان و مربیان معتقدند که تیم ملی از لحاظ تاکتیکی و انجام بازی زیبا شرایط مناسبی ندارد و باید این را قبول کنیم که تیم ملی خوب بازی نمی کند. البته این نظر شخصی من است و شاید حرف های من باعث ناراحتی بعضی افراد گردد، با این حال برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم نتایج خوبی کسب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1884

به "تور اروپا ارزان: قاسمپور: اگر بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستند چرا اینقدر در اروپا لژیونر داریم؟، تیم ملی از لحاظ تاکتیکی شرایط مناسبی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: قاسمپور: اگر بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستند چرا اینقدر در اروپا لژیونر داریم؟، تیم ملی از لحاظ تاکتیکی شرایط مناسبی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید