مجیدی دنبال بهانه جویی نیست، از جذب قاسمی نژاد بی اطلاعم

به گزارش کاشیا، به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران از ساعت 17:30 فردا شنبه در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر به مصاف هم می فرایند.

مجیدی دنبال بهانه جویی نیست، از جذب قاسمی نژاد بی اطلاعم

صالح مصطفوی مربی استقلال که در غیاب فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از این مسابقه حاضر شده بود، توضیحاتی درباره شرایط تیم استقلال ارائه کرد.

وی ابتدا با تشکر از کوشش های کادر فنی سابق استقلال و محمود فکری، گفت: فرهاد مجیدی به خاطر عدم حضور در این نشست عذرخواهی کرد و گفت در کنفرانس بعد از بازی خودش حضور پیدا می نماید.

مصطفوی سپس اعلام نمود: فولاد تیم با برنامه و با ساختاری است و در نیم فصل اول کمترین موقعیت گل را به حریفانش داده است. آنها حریفان را خوب پِرس می نمایند. بازی سختی است. امیدوارم با کارهایی که در تمرینات اجرا شده، بازی خوب و در خور نام باشگاه استقلال انجام بدهیم و سه امتیاز را بگیریم.

مربی استقلال گفت: 6 امتیاز از صدر جدول عقب هستیم ولی بازی رو در رو با حریفان داریم. کوشش می کنیم استقلال را به صندلی واقعی چه از نظر شکل بازی و چه از نظر نتیجه برگردانیم.

مصطفوی یادآور شد: در این شرایط قبول مسئولیت نموده ایم. دنبال بهانه جویی نیستیم. حداکثر کوشش را برای موفقیت تیم انجام می دهیم. موفقیت از نظر ما درست شدن شکل بازی است که طرفدار بپسندد و دریافت امتیازات لازم برای قهرمانی. نه فرهاد مجیدی این مدلی است که دنبال بهانه جویی باشد نه بقیه اعضای کادر فنی.

مربی استقلال از خبر منتفی شدن حضور فراز کمالوند در این تیم اظهار بی اطلاعی کرد.

وی درباره عدم حضور پیروز قربانی در کادر فنی استقلال، اظهار کرد: پیروز قربانی با فرهاد مجیدی جلسه داشت. او یک مربی با دانش، فنی، به روز و اهل مطالعه است. خیلی شاد می شدم اگر قربانی می آمد ولی ظاهراً جمعبندی این بود که در سایپا ادامه بدهد.

مصطفوی درباره شرایط جذب امین قاسمی نژاد تاکید نمود: در جریان نیستم.

مربی استقلال همچنین در مورد مهمترین دلیل بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال ادامه داد: بهتر است مجیدی جواب بدهد. باشگاه به این جمعبندی رسید که با کادر فنی قبل که خیلی هم برای تیم زحمت کشیده بود، قطع همکاری کند. با عملکرد گروه مجیدی شاید به این نتیجه رسیدند که می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

مصطفوی در واکنش به اینکه برخی از تیم ها نیمکت های شلوغی دارند و می خواهند از این طریق نتیجه بگیرند، گفت: صلاح مملکت خویش خسروان دانند. هرکسی یک سبک مربیگری دارد و خودش تصمیم می گیرد چه مدلی کار کند. مسئولیت ما در قبال تیم خودمان است. شاید سبکی مورد پسند ما نباشد ولی قانون گذار و قانون باید تصمیم بگیرد چگونه با این روش برخورد نمایند.

مربی استقلال همچنین درباره احتمال بازی کردن این تیم با سه دفاع با سرمربیگری فرهاد مجیدی گفت: ممکن است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1512

به "مجیدی دنبال بهانه جویی نیست، از جذب قاسمی نژاد بی اطلاعم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی دنبال بهانه جویی نیست، از جذب قاسمی نژاد بی اطلاعم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید