همکاری پیروز بانک تجارت و ایران خودرو در تامین مالی زنجیره تولید

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، خبرگزاری خبرنگاران-مدیران عامل بانک تجارت و گروه صنعتی ایران خودرو بر ضرورت تقویت همکاری ها به ویژه از طریق تامین مالی زنجیره تولید با هدف کاهش هزینه های ذینفعان مجموعه ایران خودرو تاکید کردند.

همکاری پیروز بانک تجارت و ایران خودرو در تامین مالی زنجیره تولید

به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت صبح دوشنبه نهم اسفندماه با حضور در شرکت خودروسازی ایران خودرو و در دیدار با دکتر خطیبی مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو بر ضرورت تحکیم و توسعه همکاری دو طرف تاکید کرد.

مدیرعامل بانک تجارت در این دیدار ضمن تشریح جزئیات سامانه زنجیره تامین بانک تجارت، ویژه پشتیبانی و تامین اقتصادی زنجیره تولید گروه صنعتی ایران خودرو گفت: فرآیند تولید محصول نهایی شرکت بزرگی همچون ایران خودرو از شرکت های فولادی کشور گرفته تا قطعه سازان و خود شرکت ایران خودرو می تواند با به کارگیری این سامانه به انجام رسد تا به این ترتیب مسائلی همچون ذینغ واحد و فرایندهای زمان بر تامین اقتصادی به صورت اتوماتیک و با سرعت بیشتر و هزینه کمتر میسر شود.

دکتر اخلاقی با ابراز خرسندی از اینکه نخستین فرآیند تامین اقتصادی زنجیره تولید SCF در همکاری بانک تجارت و گروه صنعتی ایران خودرو به شکل کاملا واقعی و عملیاتی کار خود را آغاز کرده است افزود: این روش تامین اقتصادی در چارچوب پشتیبانی و مانع زدایی از جهت تولید، مورد تاکید دستگاه های حاکمیتی به ویژه وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت است و تاکید داریم که روش تامین اقتصادی زنجیره تولید چه از نظر طول و چه از نظر عرض زنجیره باید توسعه و تعمیم یابد.

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به سابقه همکاری این بانک با گروه صنعتی ایران خودرو بر آمادگی بانک تجارت برای افزایش همکاری به ویژه با شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو و سایر ذیفعان این شرکت خودروسازی تاکید کرد.

خطیبی: روش تامین اقتصادی زنجیره تولید ایمنی و شفافیت را به همراه دارد

دکتر خطیبی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز با بیان اینکه بانک تجارت بانک اول ایران خودرو است و روابط متقابل با سابقه و خوبی بین دو مجموعه وجود دارد گفت: تامین اقتصادی همواره مهمترین دغدغه شرکت های تولیدی به شمار می رود و روش تامین اقتصادی زنجیره تولید ایران خودرو ارائه شده از سوی بانک تجارت می تواند به عنوان مدلی پیروز ویژگی های مهمی همچون ایمنی، شفافیت، روان بودن و کاهش هزینه ها را در مراودات اقتصادی گروه صنعتی ایران خودرو و زنجیره شرکت های همکار با این مجموعه فراهم آورد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن استقبال از توسعه و تعمیق همکاری دوطرف در قالب تامین اقتصادی زنجیره تولید افزود: قرار است بانک تجارت بیش از گذشته در امور اقتصادی ایران خودرو نقش آفرینی کند و این تعامل می تواند در تقویت تولید محصولات ساخت ایران کمک شایانی کند.

در این دیدار نیکفر قائم مقام اقتصادی و اقتصادی ایران خودرو، پیرمحمدی مدیرعامل ساپکو و شریفیان معاون مدیرعامل بانک تجارت در راهبری بازار و توسعه کسب و کار نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 2028

به "همکاری پیروز بانک تجارت و ایران خودرو در تامین مالی زنجیره تولید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری پیروز بانک تجارت و ایران خودرو در تامین مالی زنجیره تولید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید