یارانه معترضان کی قابل برداشت است؟

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، یارانه نقدی اردیبهشت و خرداد همچنان در حساب بخشی از یارانه بگیران مسدود است. البته آن ها اعتراض خود را در سامانه معرفی شده به وسیله وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی هم به ثبت رساندند، اما هنوز خبری از آزاد شدن برداشت این یارانه ها نیست.

یارانه معترضان کی قابل برداشت است؟

به گزارش خبرنگاران، در آخرین اظهار نظر، مسعود میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارشنبه هفته قبل گفته بود که وزارت کار هنوز به اعتراض ها به شکل کامل رسیدگی ننموده است. او زمان مشخصی هم اعلام نکرد و تنها توپ را به زمین مسئولان این وزارتخانه انداخت. وزارتخانه ای که به تازگی وزیرش از کابینه سیزدهم رفته و فعلا با سرپرست اداره می گردد.

پیش از او هم، طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها به این نکته اشاره نموده بود که اگر معترضین در پایش وزارت کار جزو 9 دهک ابتدایی تشخیص داده شدند، تنها یارانه واریزی اردیبهشت ماه برای این افراد قابل برداشت خواهد بود.

در نهایت او نیز زمان مشخصی اعلام نکرد که ابهام زمان برداشت پول های مسدود شده را برای معترضین باقی گذاشت.

اما با این حال به نظر می رسد باتوجه به اینکه معمولا یارانه های نقدی هر ماه 20 تا 21 هر ماه واریز می گردد، تا پیش از آن پایش اطلاعات انجام گردد و دسترسی معترضین به یارانه های مسدود شده آزاد گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 2099

به "یارانه معترضان کی قابل برداشت است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه معترضان کی قابل برداشت است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید