استارتاپ

خبرنگاران ستاری: درآمد سال گذشته شرکت های دانش بنیان 120هزار میلیارد تومان بود

تهران - خبرنگاران - معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه هم اکنون تعداد شرکت های دانش بنیان کشور به 5 هزار و 684 فقره افزایش یافته است، گفت: درآمد این شرکت ها در سال گذشته به بیش از 120 هزار میلیارد تومان رسید.

10 اسفند 1399

بهترین روش مهاجرت کانادا

روش های مهاجرت به وسیله تحصیلبه وسیله تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی و یا شرکت در دوره هایی مانند دوره زبان می توان برای مهاجرت اقدام نموده و ویزای تحصیلی دریافت نموده. شرایط، مقاطع و دوره های تحصیلی ارائه شده توسط کشورهای مختلف متفاوت می باشد و هزینه شرکت...

27 آبان 1399

مقاله: پاسخ به سوالات متداول در خصوص ویزای استارتاپ کانادا

کارآفرینی که قصد مهاجرت به کانادا را دارد می بایست یک پروژه تجاری قابل اعتماد داشته باشد یا آن را توسعه دهد، پروژه ای که بتواند احتیاجمندی های شرکت های منتخب و مورد تایید دولت کانادا را برآورده کند. به طور معمول، مشاوران تجاری در فضای استارتاپی کانادا...

16 آبان 1399

تورنتو شهر مهاچرپذیر و پایتخت مالی کانادا

شهر تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت ترین شهر کانادا است. با جمعیت 2٬731٬571 نفر در سال 2016، تورنتو چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی پس از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس آنجلس است . در این مقاله به آنالیز کامل تورنتو، ویژگی های مالی، سیاسی و... میپردازیم.

3 آبان 1399

استارت آپ های هندی برای مقابله با گوگل پلی استور متحد می شوند

محبوبیت اندروید در بین گوشی های موجود در بازار هند نقش مهمی در رشد چندین استارت آپ هندی داشته اما حالا چندین استارت آپ عظیم هندی قصد دارند برای مقابله با گوگل پلی استور به خصوص سیستم پرداخت آن متحد شوند. به گزارش تک کرانچ، بعضی از عظیمترین استارت آپ های...

13 مهر 1399

نمایشگاه فناوری اینوتکس مجازی برگزار می گردد، ایجاد غرفه های مجازی

به گزارش خبرنگاران، نشست مجازی نهمین دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX 2020 با حضور مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور رئیس نهمین نمایشگاه اینوتکس و سجاد عباسی فشمی دبیر این نمایشگاه برگزار گردید.

28 مرداد 1399

اعطای بیش از 400 میلیارد ریال تسهیلات به فناوران خراسان رضوی

به گزارش خبرنگاران به نقل از دبیرخانه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری، دکتر حمیده رضوی گفت: صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در سال 98 تعداد 326 مورد تسهیلات (شامل وام و مشارکت مدنی) به ارزش 400 میلیارد ریال در اختیار شرکت های متقاضی قرار داده است.

14 مرداد 1399

تعداد شتاب دهنده های کشور از 50 واحد عبور کرد

رئیس مرکز شتابدهی و نوآوری معاونت علمی گفت: تعداد شتاب دهنده های دارای تاییدیه در سال قبل به 55 واحد افزایش یافت. پیش بینی می گردد این تعداد در امسال رشد تصاعدی داشته باشد.

31 خرداد 1399

رونمایی از خط تولید کیت های ایرانی تشخیص کرونا

خط تولید 2 نوع کیت تشخیصی کروناویروس شامل کیت های مبتنی بر آنالیز PCR و نیز کیت های سرولوژی در یک شرکت دانش بنیان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری رونمایی شد تا گامی قدرتمند برای مبارزه با این بیماری توسط زیست بوم نوآوری و فناوری باشد.

14 خرداد 1399

بوت کمپ بلاکچین 23 آذرماه شروع به کار می نماید

با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بوت کمپ بلاکچین 23 آذرماه شروع می گردد.

27 آذر 1398

ساخت هتل در فضا جدی دنبال می گردد

یک شرکت استارت آپ قصد داردیک هتل لوکس در ایستگاه فضایی بین المللی بسازد و از سال 2025 مسافران بتوانند در آن اقامت نمایند.

24 مهر 1398

ایران میزبان مسابقات جهانی رباتیک 2020، باید ستاد رباتیک داشته باشیم

نایب رئیس فدراسیون جهانی رباتیک فیرا با اشاره به اینکه تهران مرداد ماه سال آینده برای نخستین بار میزبان مسابقات جهانی فیرا خواهد بود، علت عدم به روزرسانی دروس رشته رباتیک در دانشگاه ها را ترس از ورود ربات ها به زندگی مان عنوان و تأکید کرد: باید همچون...

23 مهر 1398

13میلیارد تومان پروژه گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته گردشگری سال جاری دو پروژه گردشگری از محل تسهیلات اشتغال روستایی با اعتبار بالغ بر 13میلیارد تومان جنب جاده اصفهان به یاسوج و در روستای دهنو کلنگ زنی می گردد.

25 شهریور 1398

اجرای طرح آمایش استارت آپ های ورزشی ایرانی

به منظور ایجاد فضای همکاری و تجربه اندوزی در حوزه فناوری های ورزشی، مرکز نوآوری فناوری های ورزشی پژوهشگاه علوم ورزشی، پروژه آمایش استارت آپ های ورزشی ایرانی (در حوزه اپلیکیشن ها و بازی ها) را در دستور کار خود قرار داد.

30 بهمن 1397