اطلاعیه آموزش وپرورش درباره حکم شلاق یک معلم

به گزارش کاشیا، وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای درباره صدور رأی دادگاه یکی از کانال های پیغام رسان های خارجی، صادر کرد.

اطلاعیه آموزش وپرورش درباره حکم شلاق یک معلم

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

این وزارتخانه ضمن ارج نهادن به مقام شامخ معلم و توجه به صندلی رفیع اجتماعی این حرفه، اطلاعیه ای درباره صدور رأی دادگاه یکی از کانال های پیغام رسان های خارجی صادر کرد.

در متن اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش آمده است: نظر به رسیدگی قضایی به شکایت وزارت آموزش و پرورش علیه مدیر یکی از کانال های پیغام رسان های خارجی به اتهام نشر اکاذیب، توهین و هتک حرمت و نقض حریم نظام تعلیم و تربیت و خروج از دایره نقد منصفانه و همچنین ایجاد شبهات و فرافکنی در جامعه فرهنگیان، مدیر این کانال در یک راستا کاملا حقوقی و قانونی در محکمه صالحه قضایی محکوم شناخته شد.

با این وجود، وزارت آموزش و پرورش ضمن اعتقاد به ضرورت برخورداری جامعه از رسانه های پاک و صادق و حمایت از جریان روشنگری رسانه ای در پرتو نقد منصفانه به اطلاع می رساند، با توجه به تحقق هدف خود مبنی بر اثبات فرایند ناصواب، غیر حرفه ای و مخرّب کانال مذکور، از حق قانونی خود گذشت می نماید و امیدوار است از این پس ضمن حفظ احترام متقابل و در نظر دریافت رسالت و اخلاق حرفه ای در راستای گام بردارند که به ارتقای نظام تعلیم و تربیت منتهی گردد.

پاسخگویی شفاف به نقدها و شبهات و اطلاع رسانی به موقع و صادقانه بخشی از سیاست های اطلاع رسانی و تبیین گری وزارت آموزش و پرورش بوده است و با همین رویکرد کما فی السابق از نقدهایی که به نظام آموزشی می گردد در جهت ارتقای نظام تعلیم و تربیت استفاده خواهد نمود.

رضا نهضت معلمی که به شلاق محکوم شده است

به گزارش خبرنگاران، امروز رسانه ها خبر دادند که رضا نهضت از معلمان با سابقه آموزش و پرورش که یک کانال خبری را اداره می نماید به خاطر انتشار کاریکاتوری با شکایت وزیر آموزش و پرورش و معاونش به 45 ضربه شلاق محکوم شده است، این خبر بازتاب وسیع و نقدها زیادی را در پی داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1256

به "اطلاعیه آموزش وپرورش درباره حکم شلاق یک معلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه آموزش وپرورش درباره حکم شلاق یک معلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید