برنامه روزی با دانشگاه تهران سال جاری مجازی برگزار می گردد

به گزارش کاشیا، چهارمین دوره از برنامه روزی با دانشگاه تهران از روز سه شنبه 18 شهریور ماه در همه پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران به صورت مجازی برگزار می گردد.

برنامه روزی با دانشگاه تهران سال جاری مجازی برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط سنی تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، معاونت فرهنگی دانشگاه تهران ضمن تشریح جزئیات چهارمین برنامه روزی با دانشگاه تهران، بیان کرد به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس این برنامه سال جاری برخلاف سال های دیگر به صورت مجازی روز سه شنبه 18 شهریور ماه به صورت مجازی و در سایت باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

این برنامه در راستای ارتباط دانشگاه و جامعه، آشنایی مردم به ویژه دانش آموزان با فضای دانشگاه و نشان دادن فضای علمی با نشاط و به منظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه کوشش برای ورود به نماد آموزش عالی ایران دانشگاه تهران و جذب دانشجویان برتر برگزار می گردد.

آشنایی دانش آموزان با رشته های تحصیلی دانشگاه تهران، آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان، معرفی امکانات، موقعیت، صندلی ملی و بین المللی دانشگاه تهران برای دانش آموزان، خانواده ها و مربیان، آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه تهران، معرفی قطب های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش آموزان برتر، معرفی چهره های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان پیروز دانشگاه تهران و آشنایی با اهداف، ارزش ها و سبک زندگی در دانشگاه تهران از مهم ترین اهداف برگزاری برنامه فوق است.

جامعه هدف برنامه فوق دانش آموزان نخبه و علاقه مند، خانواده دانش آموزان و مربیان و مدیران مدارس برتر، هستند. در این برنامه افراد علاقه مند برای آشنایی با دانشگاه تهران، رشته های تحصیلی، اعضای هیات علمی، مفاخر، دستاوردها، امکانات و تجهیزات آن می توانند از دانشگاه دیدن نمایند.

همچنین دانش آموزان دوره متوسطه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در چهارمین برنامه روزی با دانشگاه تهران به سامانه tcs.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1186

به "برنامه روزی با دانشگاه تهران سال جاری مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه روزی با دانشگاه تهران سال جاری مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید