خیز ایوانکا ترامپ برای سناتوری ایالت فلوریدا

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، دختر ارشد رئیس جمهور سابق آمریکا میخواهد برای ورود به دنیای سیاست از سناتوری ایالت فلوریدا آغاز کند.

خیز ایوانکا ترامپ برای سناتوری ایالت فلوریدا

به نقل از خبرگزاری رویترز، دختر ارشد رئیس جمهور سابق آمریکا در حال برنامه ریزی برای شرکت در انتخابات سال 2022 سنا است.

نشریه پولیتیکو به نقل از بعضی منابع آگاه جمهوری خواه گزارش داد ایوانکا ترامپ میخواهد برای سناتوری ایالت فلوریدای آمریکا در سال 2022 نامزد گردد و در این زمینه از حمایت جرد کوشنر، شوهرش نیز به طور گسترده ای برخودار است. کوشنر که به عنوان مشاور دونالد ترامپ فعالیت می کرد در حال تبلیغ و حضانت از حرفه سیاسی همسرش است.

یک منبع آگاه به پولیتیکو گفت که کوشنر تبلیغاتی را برای تضعیف مارکو روبیو، رقیب ایوانکا در فلوریدا شروع نموده است. روبیو، که سال آینده برای انتخاب مجدد سنای آمریکا نامزد خواهد شد، به ایوانکا ترامپ درباره یک جنگ سخت هشدار داد. هر چند روبیو در مصاحبه با فاکس نیوز دوره ریاست جمهوری ترامپ را پربازده ترین دوره برای ایالت فلوریدا توصیف کرد.

پولیتیکو یادآور شد دست کم سه نفر از اعضای خانواده ترامپ در حال آنالیز ورود به عرصه سیاسی هستند. به گفته منابع آگاه، لارا ترامپ، همسر پسر دوم دونالد ترامپ به طور فعال در حال آنالیز نامزدی سنا در ایالت کارولینای شمالی در سال 2022 است.

دونالد ترامپ جونیور دیگر عضو خانواده ترامپ است که مایل به ورود به دنیای سیاست همانند پدرش است. اطلاعات بیشتری درباره اینکه ترامپ 43 ساله دقیقا از چه کانالی قصد ورود به سیاست آمریکا را دارد، در دست نیست.، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1470

به "خیز ایوانکا ترامپ برای سناتوری ایالت فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیز ایوانکا ترامپ برای سناتوری ایالت فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید