چرا حقیقی را به دورهمی دعوت کردند؟

به گزارش کاشیا، در روز هشتم اسفند سال 97 یک خبر عجیب در فضای رسانه ای منتشر شد که انتشار عکس های متعاقب آن نشان از درگیری علی خطیر معاون ورزشی استقلال و علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی داشت. درگیری خطیر و حقیقی تبدیل به درگیری حقوقی شد و در نهایت خطیر توانست حقیقی را به پرداخت دیه محکوم کند هرچند حقیقی با اعتراض به رای پرونده را به دادگاه تجدیدنظر برد. خطیر بعد از حرف های علیرضا حقیقی در برنامه دورهمی در یکی دو مصاحبه واکنش نشان داد.

چرا حقیقی را به دورهمی دعوت کردند؟

موضوعی که در برنامه دورهمی من را آزار داد نحوه سوال آقای مدیری بود. آن مدل سوال پرسیدن و تشویق شدن اصلا اتفاق قشنگی نبود.

من از مدیری تعجب می کنم که برای برنامه ای که اینهمه طرفدار دارد چرا باید چنین افرادی به برنامه دعوت بشوند. به نظرم در این برنامه باید آدم های موجه حضور پیدا کنند نه کسی که زده بینی یک نفر دیگر را شکسته و به خاطر این موضوع تشویق هم می شود. می دانید دیشب داشتم فکر می کردم شاید اگر به جای سحر قریشی یکی از بازیکنان پرسپولیس یا استقلال این کار را کرده بود بنده خدا پارکبان الان مقصر شناخته می شد.

ایشان در دادگاه محکوم شد. البته شانس هم داشت چون از زمانی که آقای رئیسی به قوه قضائیه آمده ، کمی حکم زندان سخت تر صادر می شود. با اینحال به پرداخت 50 میلیون دیه محکوم شد. در روز دادگاه به قاضی گفت که من را هُل داده است و قاضی به او گفت چطوری هُل دادی که بینی اش شکسته است. بعد گفت به مادرم توهین کرده است؛ مادرش بنده خدا اینجا نجات دهنده اش شد. اما من معتقدم خجالت آور است که کسی به دروغ بخواهد از نام مادرش استفاده کند. آن مربی که کنار این آدم در روز درگیری بود وقتی برای شهادت به دادگاه آمد گفت: من نشنیدم که خطیر فحش داده است. رفیق صددرصدش حاضر نشد برایش شهادت دروغ بدهد. می گوید به پرسپولیس توهین کرده است! این حرفها خنده دار است. جالب است در این برنامه می گوید من از مکتب ناصر حجازی هستم. حرف من این است؛ این آدم دادگاه و افکار عمومی را فریب داد با کائنات چه خواهد کرد؟ او چه جوابی برای کائنات خواهد داشت؟

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 990

به "چرا حقیقی را به دورهمی دعوت کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا حقیقی را به دورهمی دعوت کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید