کاسبی جدید سلبریتی ها

به گزارش کاشیا، سلبریتی ها هر روز تجارت جدیدی را برای خود دست وپا می نمایند؛ یک روز با توجه به علاقه مند بودن مردم برای تماشای سلبریتی محبوب شان، بابت هر مصاحبه پول می گیرند، دریغ از آنکه بدانند آن ها به رسانه ها احتیاج دارند نه برعکس. روز دیگر هم از محبوبیت شان در فضای مجازی استفاده می نمایند و با تبلیغ های مختلف، سود های میلیونی کسب می نمایند. این فرایند البته محدود به ایران نیست، مثلا کریس رونالدو به ازای هر استوری در اینستاگرامش مبلغی حدود 400 هزار یورو دریافت می نماید، اما رشد عجیب بعضی هنرمندان و ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام که با واقعیت آن ها فاصله زیادی دارد، باعث شده فضای این شبکه اجتماعی بیش از آنکه به واقعیت نزدیک باشد، رویاپردازانه باشد.

کاسبی جدید سلبریتی ها

حضور سلبریتی های واقعی و مجازی البته محدود به اینستاگرام نیست و بسیاری از آن ها برای حضور در تلویزیون و برنامه های اینترنتی هم شرط وشروطی دارند و مبالغی دریافت می نمایند تا اصطلاحا به دیده شدن این گونه برنامه ها یاری نمایند. جدیدترین تجارت سلبریتی ها، اما اتفاق جالبی است؛ دریافت پول برای اولین مصاحبه بعد از ازدواج!

100 میلیون برای یک مصاحبه

ازدواج و طلاق دو سلبریتی با یکدیگر همیشه برای مردم جذاب است و آنان اخبار آن را دنبال می نمایند. همین جذابیت باعث شده بعضی سلبریتی ها از این گونه اتفاقات نیز برای پول درآوردن استفاده نمایند، به عنوان مثال حدود دوسال پیش، خانم بازیگر معروف که از همسرش جدا شده بود برای مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی اینترنتی چیزی حدود 15 میلیون تومان دریافت کرد و ویدئوی مصاحبه اش بیش از یک میلیون بار دیده شد.

دوسال پیش یک زوج هنرمند به شرط تامین هزینه های ازدواج و تصویربرداری مراسم شان، حاضر به مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی زرد اینترنتی شدند. به تازگی هم یک زوج معروف که ازدواج شان حسابی جنجال به پا نموده بود برای حضور در یک برنامه تلویزیونی که مربوط به یکی از اپراتور های تلفن همراه بود 100 میلیون تومان دریافت کردند تا قصه آشنایی شان را تعریف نمایند.

این موضوع البته در تلویزیون ابعاد جالب تری پیدا می نماید، مثلا یک زوج ورزشکار که در ماه های اخیر جنجال های زیادی هم به پا نموده اند، برای حضور در یک برنامه تلویزیونی و صحبت درباره ازدواج شان 15 میلیون تومان دریافت کردند تا به قول خودشان شیرینی ازدواج شان را از تهیه نماینده آن برنامه بگیرند.

زوج دیگری که یکی مجری (ممنوع التصویر) و دیگری ورزشکار است نیز برای حضور در یک برنامه تلویزیونی درخواست شیرینی 50 میلیون تومانی نموده بودند. البته بعضی هم پیشنهاد ها را رد می نمایند، مثلا فوتبالیست و والیبالیست معروف هم که خبر ازدواج شان بسیاری را شوکه کرد، حاضر نشدند در ازای دریافت 30 میلیون تومان به یک برنامه اینترنتی بروند.

یک بازی برد - برد

قصه آشنایی سلبریتی ها بدون شک برای مردم جذاب است. با توجه به اینکه رسانه ای به صورت پاپاراتزی در ایران فعالیت نمی نماید، بنابراین قصه آشنایی یا طلاق سلبریتی ها به وسیله رسانه های رسمی منتشر می گردد و همین موضوع باعث شده رقابت تهیه نمایندگان برنامه های مختلف برای جذب سلبریتی هایی که به تازگی به جرگه متاهلان پیوسته اند، افزایش پیدا کند و به تبع آن نیز قیمت حضور این افراد در رسانه ها افزایش می یابد. به این ترتیب هم تهیه نماینده به هدفش- که مطرح شدن بیشتر نام برنامه اش است- می رسد و هم سلبریتی ها به پول شان؛ یک معامله برد - برد برای دوطرف.

منبع:فرهیختگان ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1030

به "کاسبی جدید سلبریتی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاسبی جدید سلبریتی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید