5 نکته طلایی برای خرید شال و روسری عید

به گزارش کاشیا، گاهی اوقات برای خرید شال و روسری دقت لازم را انجام نمی دهیم و نتیجه اش می گردد تعداد شال و روسری هایی که در کمدمان داریم؛ ولی برای هیچ مهمانی ای مناسب نیستند. خبرنگاران زندگی به ما یاری می نماید که طبق اصول، به نحوی خرید کنیم که بعد از سال ها از خرید خود پشیمان نشویم و همچنان برایمان جذاب باشد. فقط کافی است چند نکته را رعایت کنیم که هم پول را هدر ندهیم و هم به چیزی که می خواهیم برسیم.

5 نکته طلایی برای خرید شال و روسری عید

1. شال یا روسری ای که کلافه مان می نماید را نخریم: شال یا روسری هایی که از نظر رنگ و مدل، هر چند هم که مد باشند را دوست نداریم، نخریم. شال و روسری هایی که جنس ساتن یا لیز دارند را نخریم؛ زیرا مدام از سرمان میفتد و ما را عصبی می نمایند. هیچگاه روسری هایی را که زود چروک می شوند و مدام مجبور به اتو زدن آنها هستند را نخریم.

2. حداقل با 2 دست لباس مان ست گردد: بهتر است وقتی می خواهیم روسری و شال بخریم، رنگ و مدل آن را جوری انتخاب کنیم که حداقل با دوتا از لباس هایمان ست گردد. این کار را فقط محض احتیاط انجام می دهیم شاید هیچ گاه احتیاج نگردد که با دو دست لباس مان یک شال را سر کنیم؛ اما بهتر است این مورد را برای روز مبادا نگه داریم.

3. وقتی ناراحت هستیم خرید نکنیم: این موضوع را می توانیم برای همه نوع خریدها رعایت کنیم؛ اما برای روسری و شال بیشتر. روسری و شال نزدیک ترین پوشش به صورت ما است و ما باید بیشترین دقت را برای خرید این پوشش بگذاریم. هنگامی که در حالت آشفتگی هستیم اغلب رنگ هایی را انتخاب می کنیم که حس ناخوشایندی را جلوی آیینه به خودمان و هنگام روبه رویی با دیگران، به مخاطبان مان می دهد.به همین علت وقتی ناراحت هستیم نباید به خرید شال و روسری برویم.

4. هیچگاه از سر ناچاری خرید نکنیم: همه ما بارها این جملات را با خود گفته ایم: سلیقه من نیست؛ اما دیگر بهتر از این پیدا نمی گردد، وقت ندارم بیشتر از این بگردم و دوستش ندارم ولی به این خاطر می خرم چون قیمتش مناسب است. نتیجه این جملات همان 5 یا 7 روسری در کمدمان است که بعد از یک بار سر کردن دل مان را زده و دیگر مایل به استفاده از آن نیستیم. هر گاه هر کدام از این جملات را با خودتان گفتید، به خانه برگردید و یک روز دیگری را به خرید بروید.

5. شال و روسری های خیلی لطیف نخریم: لطیف و نرم بودن شال و روسری ها به علت داشتن پنبه زیاد است که همین باعث پرز دادن این جنس روسری ها می گردد. اگر هم این جنس از شال و روسری را قبلا خریداری کردید و گول انداخته است، با یک ژیلت نو به آرامی بر روی آن بکشید تا پرزهای اضافی را رفع کند.

در این زمینه بیشتر بخوانید:

کیف های دستی را چگونه با لباس هایمان ست کنیم؟

با لباس هایتان، سن خود را دست کاری کنید!

* با توجه به شیوع ویروس کرونا ترجیحا شال و روسری خود را به صورت آنلاین خریداری کنید و پس از تحویل دریافت، آن را حسابی ضدعفونی کنید.

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 1361

به "5 نکته طلایی برای خرید شال و روسری عید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 نکته طلایی برای خرید شال و روسری عید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید