آنالیز آیین نامه پیشنهادی شورای صنفی دانشجویی و دستیاری با حضور معاون وزیر بهداشت

به گزارش مجله دکوراسیون کاشیا، نشست هم اندیشی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حضور فعالان و نمایندگان شورا های صنفی دانشجویی، دستیاران، دانشجویان PHD و فوق تخصص در سالن شهید احدی با حضور عباس شیراوژن معاون وزیر بهداشت برگزار گردید.

آنالیز آیین نامه پیشنهادی شورای صنفی دانشجویی و دستیاری با حضور معاون وزیر بهداشت

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از مفدا، نشست هم اندیشی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با فعالان و نمایندگان شورا های صنفی دانشجویی، دستیاران، دانشجویان PHD و فوق تخصص، با حضور عباس شیراوژن معاون وزیر بهداشت با موضوع آنالیز و اصلاح آیین نامه و دستورالعمل شورای صنفی دانشجویی و دستیاران برگزار گردید و به مدت سه ساعت به طول انجامید. در این نشست نمایندگان و فعالان شورا های صنفی مقطع دستیاری و دانشجویی به صورت حضوری و بعلاوه بعضی در قالب فضای مجازی به بیان دغدغه ها، مطالبات و مسائل خود در حضور معاون وزیر بهداشت پرداختند و درباره لزوم بازنگری و اصلاح آیین نامه شورای صنفی به ارایه سخن پرداختند.

در این جلسه که با حضور حمیدرضا اشراقی مدیرکل دانشجویی، افسانه صادقی معاون اداره کل دانشجویی، هومان پارسایی دبیرکل شورای مرکزی مجمع دبیران شورا های صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی وزارت بهداشت و جمعی از اعضای هیات نظارت و بعلاوه نمایندگان شورا های صنفی دانشجویی و دستیاران برگزار گردید، حاضران در جلسه در مورد لزوم اصلاح و بازنگری آیین نامه شورا های صنفی مطالبی ارائه کردند.

در ابتدای این نشست، حمید رضا اشراقی مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت ضمن تبریک به مناسبت ایام عید فطر با ابراز خرسندی از برگزاری نشست هم اندیشی و تضارب آرا با حضور فعالان، اعضا و نمایندگان شورا های صنفی دانشجویی، دستیاران و دانشجویان مقطع دکتری و فوق تخصصی اظهار کرد: شماری از شما عزیزان و فعالان شورای صنفی نسبت به موضوعات و آیین نامه شورای صنفی و لزوم اصلاح و بازنگری آن، دغدغه دارید و شادمان هستیم که امروز مطالب خود را در حضور معاون وزیر بیان می کنید. بدون شک نگاه و روحیه عزیزان و نمایندگان شورا های صنفی دانشگاه های علوم پزشکی، یک روحیه مطالبه گری، کنشگری است که قطعا بازخورد های مثبتی به همراه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: جلسه اول هیات مرکزی نظارت بر فعالیت شورا های صنفی هفته گذشته با حضور اعضا برگزار گردید و دستور جلسه نخست مبنی بر اصلاح و آنالیز آیین نامه فعالیت های شورای صنفی و بعلاوه پیگیری و اصلاح دستورالعمل فعالیت های شورای صنفی مورد آنالیز نهاده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: kashia.ir شناسه مطلب: 2073

به "آنالیز آیین نامه پیشنهادی شورای صنفی دانشجویی و دستیاری با حضور معاون وزیر بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز آیین نامه پیشنهادی شورای صنفی دانشجویی و دستیاری با حضور معاون وزیر بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید