تعاریف و اصطلاحات

عشق و ازدواج؛ نقش عشق در ازدواج پیروز چیست؟

عشق و ازدواج دو موضوعی هستند که می توانند مکمل یکدیگر بوده و رابطه ایده آلی را ایجاد کنند ولی در بعضی مواقع وجود عشق می تواند باعث اخلال در ازدواج پیروز شود.

6 اسفند 1399

تفاوت پاسپورت و ویزا

برای بهتر متوجه شدن تفاوت پاسپورت و ویزا بهتر است ابتدا توضیحاتی که ما درمورد هرکدام بیان نموده ایم را مطالعه نمائید ، تا بهتر متوجه فرق آن ها بشوید.

3 اسفند 1399

طرز تهیه کرم پاتیسیر ساده، شکلاتی، خامه ای و میوه ای

کرم پاتیسیر یکی از کرم های پرکاربرد در شیرینی پزی است که نوع آن با توجه به اسانس افزوده شده، تعیین می گردد. کرم پاتیسیر ساده، شکلاتی، قهوه ای، خامه ای و میوه ای انواع مختلف این کرم هستند که در این مقاله با طرز تهیه آنها آشنا خواهید شد.

30 بهمن 1399

حسین مرعشی: عنوان انقلابی دست وپا نموده اند و به دیگران انگ می زنند

تصمیم های مجلس یازدهم که اکثریتش در اختیار اصولگرایان است، به قدری حاشه ساز است که روزی نیست که چالشی از آن زاییده نشود، از تقابل های آشکار نمایندگان با رئیس جمهور تا وضع مصوباتی که به نظر بسیاری از کارشناسان عرصه انتخابات را محدود می نماید.

21 بهمن 1399

استفاده از ظرفیت اساتید زبان عربی برای آموزش دانشجویان عراقی ، پذیرش 110 دانشجوی دکتری در واحدبین&zwnjالملل افغانستان

معاون بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد در ملاقات با رایزن فرهنگی عراق در ایران گفت: به راحتی می توانیم از ظرفیت اساتید دانشگاه آزاد که مسلط به زبان عربی هستند، برای آموزش دانشجویان عراقی استفاده کنیم.

20 دی 1399

مجلس به شورای نگهبان دروغ گفت؟

مجلسی که به گفته قالیباف، رئیس آن، قرار بود به جای قانون گذاری، بر نظارت تمرکز کند، با سرعت در راستا قانون گذاری، آن هم قوانینی که منتقدان بسیاری دارد و بیش از آنکه منافع ملی را در نظر بگیرد، در راستای منافع اقلیتی خاص است، در حال حرکت است.

17 دی 1399

تفاوت بین بازیافت زباله (Recycling) و استفاده مجدد (Reusing) چیست؟

همه ما درباره فواید بازیافت زباله شنیده ایم و می دانیم که این فرآیند اهمیت زیادی برای محیط زیست دارد. اما باید به شما بگوییم که بازیافت، تنها گزینه ممکن نیست. استفاده مجدد هم یکی دیگر از روش های مفید برای محافظت از محیط زیست است. شاید برای شما این سؤال...

3 دی 1399

آرامستان اراک گرفتار بحران فوت

خبرنگاران/مرکزی معضل اتمام ظرفیت آرامستان اراک به موضوعی نخ نما تبدیل شده است، 18 خرداد ماه 1398؛ کریمی سرپرست آرامستان اراک در گزارشی که تحت عنوان ماجرای قبرهای 7 میلیونی آرامستان اراک چیست؟ در خبرنگاران منتشر شد، گفت که قطعه 38، آخرین قطعه آرامستان است...

1 دی 1399

جوش های زیر پوستی و دلایل بروز و درمان آن جوش های زیر پوستی و دلایل بروز و درمان آن

جوش از هر نوعی که باشد، ناخوشایند و آزاردهنده است، اما شاید جوش های زیر پوستی بدتر از جوش های دیگر باشد. گاهی این جوش ها بسیار دردناک هستند و هر کاری می کنید، نمی توانید از شرشان خلاص شوید. بدتر اینکه، هر چه بیشتر آنها را دستکاری کنید، التهاب و دردشان بیشتر...

13 آذر 1399

قرص هالوپریدول چیست؟ (موارد مصرف

قرص هالوپریدول (Haloperidol) برای درمان روان پریشی و بیماری هایی مثل اسکیزوفرنی تجویز می گردد.کابوس شبانه و بی خوابی از عوارض هالوپریدول است.

11 آذر 1399

تعبیر خواب گدایی کردن چیست؟

با تعبیر خواب گدایی کردن خود و تعبیر خواب گدایی کردن دیگران همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

9 آذر 1399

اعلام همکاری نیروی انتظامی با گردشگری تهران

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، همکاری نیروی انتظامی با گردشگری تهران انجام می گردد.

6 آذر 1399

سفته حسن انجام کار و نکات مهم در صدور آن

سفته مانند چک یک سند تجاری است، اما از نظر ظاهر و همچنین محتوا تفاوت زیادی با چک دارد.

30 آبان 1399

کرونا، نفس های تئاتر آذربایجان شرقی را به شماره انداخت

خبرنگاران/آذربایجان شرقی تئاتر آذربایجان شرقی این روزها حال و روز خوشی ندارد و به قول بعضی، نفس هایش به شماره افتاده و هنرمندان این حوزه نیز با مسائل بسیاری دست و پنجه نرم می نمایند و هیچ دادرسی هم ندارند.

29 مهر 1399

10 روش خشک کردن گل طبیعی عالی و بدون پلاسیدگی

گل ها هدایای خاطره انگیزی هستند اما آنها پس از مدتی خراب می شوند . خشک کردن گل ها می تواند تا همیشه خاطره آن ها را برای ما زنده نگاه دارد . خشک کردن گل طبیعی راهی برای تزئین کردن دیوار خانه نیز می باشد. روش های زیادی برای خشک کردن گل طبیعی وجود دارد که در...

28 مهر 1399

اعلام تدوین دستورالعمل پیشگیری از حادثه در بناهای تاریخی

ایسنا/ براساس سخنان سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، تدوین دستورالعمل پیشگیری از حادثه در بناهای تاریخی صورت پذیرفت.

28 مهر 1399

خبرنگاران شاعر یک مصلح اجتماعی و یک کُنش گر فرهنگی ست

تهران- خبرنگاران- یک شاعر و منتقد ادبی معتقد است: شاعر یک مصلح اجتماعی و یک کُنش گر فرهنگی و یک فرد دارای هنر کلامی است؛ چنانچه سعدی بوده، حافظ و سوزنی سمرقندی و نیما و شاملو و غیره بودند.

18 مهر 1399

دست درازی به قبرستان های قدیمی یزد تمامی ندارد

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، دست درازی به قبرستان های قدیمی یزد تمامی ندارد.

17 مهر 1399

هوآوی چگونه سرعت گوشی های خود را افزایش می دهد؟ ، سیستم EROFS چیست؟

فناوری EROFS از زمان EMUI9.1 به دستگاه های هوآوی اضافه شده و متعلق به هوآوی است. این فناوری چند بخش اصلی دارد که آنها را آنالیز می کنیم.

8 مهر 1399

جزییات وام بانک جهانی به ایران ، قرار است این دلارها چه شوند؟

به گزارش خبرنگاران، پرداخت وام بانک جهانی به ایران چه جزییاتی دارد؟ آیا تعیین است که پس از دریافت این پول، ایران می خواهد برای چه بخش هایی آن را مصرف کند؟

2 مهر 1399
تعداد: (30)